Kurumsal Felsefe.


"Suyun özelliklerini inceleyip, su konusunda uzmanlaşıp, ancak bu yolla doğa ve insanın uyum içinde olduğu bir ortam yaratabiliriz."


Suya yeni değerler ve işlevler katmak için çabalayarak,

  • Doğal çevrenin korunması ve kaynakların etkin kullanımı gibi küresel gereksinimlere yanıt vererek 
  • topluma büyük katkılar sağlayarak
  • Kurumsal felsefemizi yaşama geçirecek ve topluma katkıda bulunacağız.

Kurumsal Vizyon.


"Su ve Çevre Yönetiminde Gelişmiş Bir Şirket olmak."

En son teknolojilerimiz, yeni ürünlerimiz ve hizmetlerimizle su yönetimindeki başarımızı daha da ileri götürecek ve uygun kalitede suyun ihtiyaç duyulan her yerde, her zaman ve istenen miktarda temin edilmesini sağlayacak "ileri yönetim" aşamasına geçeceğiz.

Aynı şekilde hizmet yelpazemizi de daha da genişleterek, müşterilerimizin daha fazla emniyet, daha yüksek verimlilik ve daha düşük çevresel etki gibi beklentilerine yanıt verecek ve bu anlamdaki yükümlülüklerini yerine getirmelerinde destek olarak bir yandan müşterilerimizin bize olan güvenini haklı çıkaracak bir yandan da kurumsal olarak büyümemize devam edeceğiz.

Şirket Politikası

Özel prosesler ile ve ürünlerimiz, ekipman ve teknolojilerle tam işletimli proseslerden gelen kapsamlı çözüm sunmaktır.

Vizyonumuz

Su şartlandırma konusunda küresel bir servis firması olarak tanınmak ve böylece herkes için suyun bulunabilirliğini ve kalitesini arttırmak.

Misyonumuz

Sizlere su sistemleri için yenilikçi çözümler ile onların proses verimliliklerini arttırmak ve doğal kaynakların korunmasını sağlamak.

Müşteri Hizmetleri

Beyaz Kimya olarak lokal olanaklar ve uygulamaların haricinde kişiye özel çözümler, eğitimler, danışma ve servisler sağlamaktadır.