Ekipman ve Mühendislik Hizmetleri

Ekipman ve Mühendislik birimimiz Kurita Ürünlerini uygulamanız için en doğru çözümleri sunar. Kurita basit dozajlama pompalarından özel uygulamalar için özel dozaj sistemlerine kadar uygulamanızda ihtiyaç duyduğunuz doğru çözümü sağlar. Kurita ayrıca Kurita ürünlerinin sisteminizde doğru konsantrasyonda kullanılmakta olup olmadığını analiz etmek için izleme ve kontrol ekipmanları da sunmaktadır. Benzer şekilde sisteminizin temel performans göstergelerini takip etmenizi ve istenen şartlandırmanın elde edildiğinden emin olmanızı sağlayacak özel ekipmanlar da sağlamaktadır.

Proses izleme felsefemiz doğrultusunda Kurita Europe izleme ekipmanları aktif maddeleri veya temel performans göstergelerini olabildiğince kolay ve gerçekçi  yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Kurita ürün monitörleri, uygulamanız için seçilen temel etken maddeyi analiz eder.

Şartlandırma Programı kullanılan korozyon önleme tekniğine göre tasarlanmış ise korozyon önleyici izlenmektedir. Kireç ve depozit oluşumuyla mücadele ediliyorsa aktif kireç ve depozit inhibitörü izlenir. Monitörlerimiz en son teknolojide izleme konseptlerini kullanmaktadır.

KPI-monitörleri izlenen su sistemindeki gerçek koşulları mümkün olduğunca gerçeğe yakın bir şekilde simüle edecek şekilde seçilmiştir. Temel performans göstergelerini izlemedeki ölçüm prensiplerinde sistemdeki ve borulardaki gerçek koşulların mümkün olduğunca gerçek koşullara en yakın şekilde simüle edilmesi esastır.

Ekipmanlar hakkında daha fazla bilgi:

  • HydroBio®Advance - Tüm su sistemlerinde biyofilm oluşumunu tespit etmek için online izleme yöntemi
  • Gilumat® Online izleme

Desteğe mi ihtiyacınız var? Deneyimli uzmanlarımız ihtiyaca özel tasarlanmış çözümlerimizle ilgili tavsiyelerini memnuniyetle sizinle paylaşacaktır.

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Kalifiye uzmanlarımız kişisel ve bireysel olarak size tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyacaklardır.