Su, sahip olduğumuz bu mavi gezende neredeyse en değerli varlığımız. %70'inin su ile kaplı olmasına rağmen, sadece küçük bir miktarı kullanıma elverişli haldedir. Dünya nüfusu 3 kat artarken su kullanımının 6 kat artması bilim insanlarının bazı fikirler öne sürmesine yol açmıştır, sadece içme suyu değil ayrıca endüstri ve tarım alanında kullanılan sulama sularının rezervlerine sahip çıkarak suyun kalitesini korumalıyız. Yapmamız gereken şey yenilikçi ve çevre dostu çözümler üreterek su tüketimini azaltmak, buna bağlı işlemlerin optimizasyonunu sağlamak ve suyun tekrar kullanılabilir olması için çalışmak, gelecek bizden bunu bekliyor. Çalışma amacımız, kullanılacak suyun kalite değerlerinin iyi olmasını sağlamak, güvenilirlik ve su kullanan sistemlerin uzun ömürlü olmasıdır. Kalite ve iyi hizmet anlayışını ilke edinmiş firmamız sizlere daha üstün hizmet vermek için bir çok noktada çalışmalarını sürdürmektedir. Demir Çelik ve Kok Endüstrisi, Enerji Santralleri, Petrokimya Endüstrisi ve Rafinerileri, Gıda ve İçecek Endüstrisi alanlarında sunduğumuz prensipli çalışma ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak geleceğe umutla bakıyoruz.

Şirket Politikası

Özel prosesler ile ve ürünlerimiz, ekipman ve teknolojilerle tam işletimli proseslerden gelen kapsamlı çözüm sunmaktır.

Vizyonumuz

Su şartlandırma konusunda küresel bir servis firması olarak tanınmak ve böylece herkes için suyun bulunabilirliğini ve kalitesini arttırmak.

Misyonumuz

Sizlere su sistemleri için yenilikçi çözümler ile onların proses verimliliklerini arttırmak ve doğal kaynakların korunmasını sağlamak.

Müşteri Hizmetleri

Beyaz Kimya olarak lokal olanaklar ve uygulamaların haricinde kişiye özel çözümler, eğitimler, danışma ve servisler sağlamaktadır.